Dragi obiskovalci, dobrodošli na naši novi spletni strani. Morebitne začetne nepravilnosti odpravljamo sproti, da bo vaša uporabniška izkušnja čim boljša. Hvala za razumevanje.
Informacije in najava obiska
prijava@muzej-nz.si

Za otroke in družine

Vodstva

Veččutna družinska vodstva

Organiziramo družinske vodene oglede stalne in občasnih razstav primerne za različne starostne skupine otrok.

Raziskovalni ogled popestrimo z različnimi zabavnimi nalogami. Otroke spodbujamo, da pri raziskovanju in spoznavanju vključijo čim več čutil.

Zaželeno je, da ogled najavite vsaj tri delovne dni prej.

Dekle posluša razglasitev volilnih rezultatov o članstvu v Evropski uniji.
Dekle posluša razglasitev volilnih rezultatov o članstvu v Evropski uniji. Dekle posluša razglasitev volilnih rezultatov o članstvu v Evropski uniji. Dekle posluša razglasitev volilnih rezultatov o članstvu v Evropski uniji.
Družinske škatle

Podajte se na muzejsko misijo. Družinske škatle z zabavnimi nalogami družino spodbujajo k skupnemu odkrivanju zgodovine Slovencev v 20. stoletju.

Škatle so na voljo za dve starostni obdobji: 4-7 let in 7-11 let. Za škatle povprašajte na recepciji muzeja. Vnaprejšnja najava ni potrebna.

Družinska škatla za otroke od 4 do 7 leta starosti.
Družinska škatla za otroke od 4 do 7 leta starosti. Družinska škatla za otroke od 4 do 7 leta starosti. Družinska škatla za otroke od 4 do 7 leta starosti.
Rojstni dan v muzeju

Rojstni dan je poseben dogodek, ki se zapiše v osebno zgodovino vsakega slavljenca. Pri praznovanju in ujetju teh trenutkov v dragoceni spomin vam lahko pomagamo. Naše zabave nudijo nepozabno doživetje, predvsem pa veliko veselja, raziskovanja in ustvarjanja. Rojstnodnevne zabave v toplejših mesecih organiziramo tudi zunaj, na prostem, v idiličnem okolju parka Tivoli.

Rojstnodnevne teme
Počitniško varstvo

Med šolskimi počitnicami izvajamo vrsto igrivih in navdihujočih delavnic, ki oživljajo zgodbe iz muzejskih zbirk.

Program počitniških delavnic

E - novičnik