Podoživite Sarajevo 1984 v družbi Bojana Križaja
26. 2. 2024

VIP vodstvo po razstavi Srebrne igre 1984 z Bojanom Križajem

V ponedeljek, 26. februarja 2024, ob 16. uri.

Organizator: dogodek organizira Sport Media Focus

V primeru vprašanj pišite na: aca.knezevic@sportmediafocus.com

Število udeležencev: največ 30 oseb

Cena in nakup vstopnic: 49.99 €, KUPI VSTOPNICO >

Vabljeni na enkratno doživetje z Bojanom Križajem - ogled razstave Srebrne igre 1984 in klepet ter osvežitev nostalgičnega spomina na Sarajevo 1984.

Nostalgija je pogosto tudi kolektivno vzpodbujanje pozitivnih dražljajev, vezanih na lepo preteklost. Tudi zato je pred vami enkratna priložnost, povezana z zimskimi olimpijskimi igrami v Sarajevu leta 1984, ko je večina Slovencev dihala kot eno z našimi športniki. V teh dneh mineva natanko 40 let od čudovitih iger v Sarajevu in od prve slovenske (jugoslovanske) kolajne.

Ob tej priložnosti je v Muzeju novejše in sodobne zgodovine Slovenije v Tivoliju v Ljubljani na ogled razstava ob 40-letnici ZOI Sarajevo ’84. Sport Media Focus vam v sodelovanju z našim smučarskim zvezdnikom tistega časa ponuja edinstveno priložnost, da skupaj obudite spomin na te nepozabne igre.

Za približno enourno vodenje po razstavi bo Bojan Križaj na voljo v ponedeljek, 26. februarja v popoldanskih urah.

NAKUP VSTOPNICE >