Kdo je pravi olimpijski zmagovalec: ljubezen ali šport?

Vodstvo po razstavi
17. februar 2024, ob 11. uri
Vstopnina: brezplačno

Je edini zmagovalec olimpijskih iger res športnik z osvojeno olimpijsko medaljo, ali so zmagovalke tudi zgodbe, ki so se spisale ob največjem športnem dogodku? Je olimpijska maskota Vučko služila zgolj promociji, ali se ji je uspelo s svojo simpatičnostjo zapisati v srca številnih ljudi? Na vodstvu po občasni razstavi bomo predstavili olimpijske zgodbe in ljudi, ki so zaradi svoje ljubezni in predanosti športu, v času olimpijskih iger v Sarajevu leta 1984 poskrbeli, da je vse teklo gladko.

Vodstvo poteka v okviru LUV festivala pod okriljem Turizma Ljubljana, zato sta vodstvo in vstopnina v muzej za udeležence vodstva brezplačna.