PovezujeM / TIVOLSKI USTVARJALNI KROG

V času poletnih počitnic vabimo otroke na program delavnic, ki ga organiziramo muzeji ob parku Tivoli: Narodni muzej Slovenije (NMS), Moderna galerija (MG), Mednarodni grafični likovni center (MGLC), Muzej novejše zgodovine Slovenije (MNZS) in Narodna galerija (NG).

TERMINI:
1. termin: 29. 6. – 3. 7. 2020 (od 8. do 16. ure)
2. termin: 24. – 28. 8. 2020 (od 8. do 16. ure)

Na petdnevnih delavnicah bomo ob igri, ustvarjanju in druženju nekoliko drugače spoznavali umetnost in zgodovino ter odkrivali, kaj naše muzeje povezuje, kaj pa nas dela drugačne in posebne. Delavnice so namenjene otrokom od 6. do 12. leta.

Podrobnejši program po dnevih je objavljen na tej povezavi.

Cena enega počitniškega tedna PovezujeM/TIVOLSKI USTVARJALNI KROG je 120 EUR na otroka. Prijave sprejemamo do zapolnitve mest na izobrazevanje@mg-lj.si.

Cena z DDV poleg vstopnine, vodstva, varstva in materiala za ustvarjanje vključuje tudi kosilo. Malico otroci prinesejo s seboj.
Prijave za posamezne dneve niso mogoče. V primeru premajhnega števila prijav počitniški teden odpade.