Vodstvo in uprava

dr. Kaja Širok, direktorica
E kaja.sirok@muzej-nz.si
T (01) 300 96 11

Maja Miljaković, poslovna sekretarka
E uprava@muzej-nz.si
T (01) 300 96 11

Metka Zabukovec, računovodkinja
E metka.zabukovec@muzej-nz.si
T (01) 300 96 13

Muzejska služba za komuniciranje

Irena Ribič, kustosinja, oddelek za odnose z javnostmi
E irena.ribic@muzej-nz.si
T (01) 300 96 33

Peter Bezek, muzejski informator
E peter@muzej-nz.si
T (01) 300 96 16

Kustodiat

mag. Marko Štepec, muzejski svetnik, vodja kustosov
E marko@muzej-nz.si
T (01) 300 96 18

mag. Monika Kokalj Kočevar, muzejska svetnica
E monika@muzej-nz.si
T (01) 300 96 19

Marko Ličina, kustos, vodja depoja
E markol@muzej-nz.si
T (01) 300 96 37

Nataša Strlič, višja kustosinja
E natasa.strlic@muzej-nz.si
T (01) 300 96 35

Katarina Jurjavčič, višja kustosinja
E katarina@muzej-nz.si
T (01) 300 96 14

Irena Fürst, vodja enote Brestanica, kustosinja
E irena.fuerst@guest.arnes.si
T (07) 620 42 18

Aleksandra Frantar, knjižničarka
E sasa@muzej-nz.si
T (01) 300 96 28

Fototeka

Ivo Vraničar, muzejski svetovalec, vodja fototeke
E ivo@muzej-nz.si
T (01) 300 96 20

Jožica Šparovec, muzejska svetovalka
E jozica@muzej-nz.si
T (01) 300 96 29

mag. Mateja Tominšek Perovšek, višja kustosinja
E mateja.tominsek-perovsek@muzej-nz.si
T (01) 300 96 17

Irena Uršič, višja kustosinja
E ursic.irena@muzej-nz.si
T (01) 300 96 23

Andreja Zupanec Bajželj, kustosinja
E andreja@muzej-nz.si
T (01) 300 96 24

Monika Montanič, kustosinja
E monika.montanic@muzej-nz.si
T (01) 300 96 34

Sarah Poženel, fotografska tehnica dokumentalistka
E sarah@muzej-nz.si
T (01) 300 96 36

Sašo Kovačič, fotografski tehnik dokumentalist
E saso@muzej-nz.si
T (01) 300 96 36

Aleš Žgajnar, konservatorsko restavratorski sodelavec
E ales@muzej-nz.si
T (01) 300 96 26

Muzejska knjižnica

Darja Urbanc, bibliotekarka
E knjiznica@muzej-nz.si
T (01) 300 96 22

Pedagoški oddelek

Nataša Robežnik, višja kustosinja pedagoginja
E natasa.robeznik@muzej-nz.si
T (01) 300 96 21

Oddelek za oblikovanje

Mojca Turk Avsec, u.d.i.a., arhitektka – muzejska oblikovalka
E mojca.turk@muzej-nz.si
T (01) 300 96 30

Oddelek za konserviranje in restavriranje

Marko Krivec, konservatorsko restavratorski sodelavec
E mare@muzej-nz.si
T (01) 300 96 27

Tehnično vzdrževalni oddelek

Anđa Teodorović, snažilka
Simona Štrumelj, snažilka
T (01) 300 96 31

Gorazd Cizelj, hišnik
E gorazd.cizelj@guest.arnes.si

Pin It on Pinterest